vidaus-apdaila.com

Komentarai

Domejosi: 1328 Komentaru: 0 Skyrius: Informacija
Komentarai
 

Partneriu nuolaidos...!!!

Domejosi: 5336 Komentaru: Skyrius: Informacija
Dėmesio!!!


Nuo šiol!!!


Tik mūsų klientus-mūsų partneriai pasiruošę nustebint nuolaidomis!!!Partneriu nuolaidos...!!!
UAB „Statybos apdailos ranga" įkurta 1994 metais Vilniuje. Nuo įkurimo datos firma specilizuojasi sienų pastatų vidaus apdailos medžiagų t. y. lietuviškų glaistų ir gruntų gamyboje.

UAB „Statybos apdailos ranga" pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti giluminį gruntą. Universalus giluminis gruntas A-10 skirtas vidaus ir lauko darbams, vidaus darbams galima skiesti su vandeniu santykiu iki 1:1. Dėl šių savybių gruntą vertina daugelis Lietuvos meistrų ir organizacijų.

Šiuo metu gaminame trijų rūšių lietuvišką glaistą: polimerinį-lateksinį su kreidos užpildu, lateksinį su kreidos užpildu, akril-lateksinį su marmuro užpildu. Visų rūšių glaistas (polimerinis lateksinis su kreidos užpildu, lateksinis su kreidos užpildu, akril-lateksinis su marmuro užpildu) lengvai tepasi, paruoštam paviršiui nereikia papildomo apdirbimo, nuglaistyti paviršiai ypač lengvai šlifuojasi. Nuglaistyti paviršiai tinka dažyti visais vandens dispersinais, aliejiniais dažais bei tapetavimą.


Mūsų klientams -20% nuolaida !!!Himeja
UAB „HIMĖJA“ veiklą pradėjo 2001 m. Nuo pat pradžių įmonė prekiavo suomių įmonių TIKKURILA ir VIVACOLOR dažais, švedų firmos „BONA“ klijais ir lakais grindų įrengimui, belgų firmos „SOUDAL“ izoliacinėmis medžiagomis, suomių firmos „SORMAT“ tvirtinimo detalėmis.
Dažus tonuojame pagal MONICOLOR NOVA, SYMPHONY, NCS, RAL, KY, ALCRO DESIGNERS, bei naująjį RAL Effekt spalvininkus. Įgyvendindami TEMASPEED koncepciją (visapusiškas ir greitas servisas dažų naudotojams), įkūrėme laboratoriją su profesionalia šlifavimo ir dažymo įranga. Laboratorija leidžia operatyviai parinkti (koreguoti) dažų, beicų spalvas, dažymos sistemas, išspręsti dažymo problemas.

Himeja
Mūsų klientams -15% nuolaida !!!http://www.samida.lt/

UAB „SAMIDA” - visų nestandartinių kietų baldų gamyba ir projektavimas:
Ø Virtuvės baldai ;
Ø Spintos su slenkančių durų sistemomis ;
Ø Prieškambario baldai ;
Ø Vonios kambario baldai ;
Ø Vaiko kambario baldai ;
Ø Miegamojo baldai ;
Ø Biuro- ofiso baldai ;
Ø Kiti baldai ;
UAB „SAMIDA“ - tai nedidelė įmonė susikūrusi aukštos baldų gamyboje patirties pamatų dėka, jos vadovas baldų gamybos srityje dirba jau 19 metų. Įmonės darbuotojai- tai žmonės, kuriais pasitikima, kurie įrodė savo kompetenciją ir atsidavimą darbui. UAB „SAMIDA“- tai aukšta kokybė už prieinamą kainą.

Baldams suteikiama 5-erių metų garantija.

Mūsų klientams -virtuvinių spintelių kainoms -20% nuolaida.
Spintoms,komodoms,bei miegamojo ir vaiko kambario baldams -10% nuolaida.
 

Partneriai

RSS