vidaus-apdaila.com

» » Boen-parketlentes klojimas+paklotas tuplex

Boen-parketlentes klojimas+paklotas tuplex

Susidomejo: 6134 Komentaru: 0 Skyrius: Kiti darbai
Boen
Tuplex pakloto privalumai ir klojimas


Pagrindiniai privalumai

1. Vėdinama erdvė po parketu
Tuplex paklotas specialiai sukonstruotas grindims, klojamoms „plaukiojančiu“ būdu, ir yra vienintelis paklotas, kuris natūralios ventiliacijos dėka leidžia pašalinti drėgmę, atsitiktinai patekusią į erdvę po parketu.
2. Išlyginamasis paklotas
Savo elastingumo dėka Tuplex paklotas padeda paslėpti nežymius pagrindo nelygumus ir sukuria idealiai lygų paviršių kietos grindų dangos klojimui. Tai pats paprasčiausias būdas pašalinti smulkius pagrindo nelygumus.
3. Apsauga nuo drėgmės
Tuplex paklotas sukuria dvigubą apsaugą nuo drėgmės patekimo.
4. Garso izoliacija
Tuplex paklotas specialiai sukurtas tam, kad maksimaliai efektyviai užslopinti natūralų kulniukų garsą ir pašalinti trankymo efektą. Tuplex paklotas pasižymi puikia garso izoliacija. Lyginant su kitomis tokio pat storio medžiagomis, ji išsiskiria geriausiais rodikliais ir atitinka pačius griežčiausius standartus.
5. Šildomos grindys
Tuplex paklotas puikiai tinka naudojimui patalpose su šildomomis grindimis. Pagal visus reikiamus rodiklius šie paklotai atitinka europinius reikalavimus.
6. Atsparumas deformacijai
Tuplex paklotas puikiai išlaiko formą ir bėgant laikui nekeičia savo fizinių savybių. Bandymų metu, 7 dienas veikiant 600 kg/m2 apkrovai, Tuplex deformacija sudarė 6,9% nuo pakloto storio. Palyginimui, polietileno putų, kurios paprastai naudojamos kaip paklotas, deformacija siekia 76,2% nuo storio.
7. Klojimo greitis
Tuplex paklotas gula lygiai, tai supaprastina pirminį klojimą ir palengvina siūlių sujungimą. Klojimo paprastumas leidžia sutaupyti laiko, o tai reiškia, kad darbai atliekami lengviau ir bus užbaigti greičiau .


Naudojimo instrukcija

• Pagrindas turėtų būti lygus.
• Pagrindas, ant kurio bus dedamas Tuplex paklotas, turėtų būti sausas ir švarus.
Atminkite – Tuplex turėtų būti dedamas spalvota puse į apačia, balta puse – į viršų.
• Klokite Tuplex paklotą taip, kad kraštai būtų glaudžiai prigludę vienas prie kito.
• Viršutinis pakloto kraštas dedamas ant jau sudėto krašto ir netvirtinamas su lipnia juostele.
• Uždenkite visą pagrindo paviršių, per visą patalpos perimetrą užverčiant kraštus ant sienų apytiksliai 4 cm virš pakloto.
• Pakloję grindų dangą, prieš dedant grindjuostes, atsargiai apipjaukite išsikišusius pakloto kraštus pagal parketlentės arba laminato aukštį.шаблоны для dleскачать фильмы
 

Partneriai

RSS